K102K20C0GK5TH5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K102K20C0GK5TH5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: K102K20C0GK5TH5
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD
Ngā Rauemi: 1.K102K20C0GK5TH5.pdf2.K102K20C0GK5TH5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o K102K20C0GK5TH5
Tau Wae K102K20C0GK5TH5 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259433 pcs Pepa Raraunga 1.K102K20C0GK5TH5.pdf2.K102K20C0GK5TH5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 1000pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Raupapa Mono-Kap™ K RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga K102K20C0GK5TH5
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads
Whakaahua nui 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD