HSZ102MAQBLAKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSZ102MAQBLAKR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 500V Y5T RADIAL
Ngā Rauemi: HSZ102MAQBLAKR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSZ102MAQBLAKR
Tau Wae HSZ102MAQBLAKR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 500V Y5T RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 510419 pcs Pepa Raraunga HSZ102MAQBLAKR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui 1000pF Te matotoru (Max) Y5T
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm)
Raupapa HS RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga HSZ102MAQBLAKR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 1000pF ±20% 500V Ceramic Capacitor Y5T Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 500V Y5T RADIAL