HCU470KBCDRUKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HCU470KBCDRUKR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL
Ngā Rauemi: HCU470KBCDRUKR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HCU470KBCDRUKR
Tau Wae HCU470KBCDRUKR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212590 pcs Pepa Raraunga HCU470KBCDRUKR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 3000V (3kV)
Te manawanui 47pF Te matotoru (Max) N750
Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa HCU RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga HCU470KBCDRUKR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 47pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor N750 Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL