HBX153SBBCF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HBX153SBBCF0KR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 2KV RADIAL
Ngā Rauemi: HBX153SBBCF0KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HBX153SBBCF0KR
Tau Wae HBX153SBBCF0KR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 2KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144291 pcs Pepa Raraunga HBX153SBBCF0KR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 2000V (2kV)
Te manawanui 0.015µF Te matotoru (Max) -
Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm) Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm)
Raupapa HBX RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga HBX153SBBCF0KR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 0.015µF -20%, +50% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -20%, +50%
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 2KV RADIAL