HAK471KBABF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAK471KBABF0KR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: HAK471KBABF0KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAK471KBABF0KR
Tau Wae HAK471KBABF0KR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367010 pcs Pepa Raraunga HAK471KBABF0KR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Te manawanui 470pF Te matotoru (Max) -
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa HAK RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga HAK471KBABF0KR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 470pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 1KV RADIAL