HAE472MBABF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HAE472MBABF0KR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: HAE472MBABF0KR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HAE472MBABF0KR
Tau Wae HAE472MBABF0KR Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222863 pcs Pepa Raraunga HAE472MBABF0KR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 1000V (1kV)
Te manawanui 4700pF Te matotoru (Max) -
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm)
Raupapa HAE RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks Waehanga Kaihanga HAE472MBABF0KR
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 4700pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV RADIAL