D392K29Y5PH6TL2R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D392K29Y5PH6TL2R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D392K29Y5PH6TL2R
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 100V Y5P RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D392K29Y5PH6TL2R
Tau Wae D392K29Y5PH6TL2R Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 100V Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1878732 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 3900pF Te matotoru (Max) Y5P (B)
Te Rahi Whenua Whenua 0.098" (2.50mm) Rahi / Rahi 0.295" Dia (7.50mm)
Raupapa D RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga D392K29Y5PH6TL2R
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 3900pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 100V Y5P RADIAL