D103Z39Z5VL6CJ5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D103Z39Z5VL6CJ5R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D103Z39Z5VL6CJ5R
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 500V Z5V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.D103Z39Z5VL6CJ5R.pdf2.D103Z39Z5VL6CJ5R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D103Z39Z5VL6CJ5R
Tau Wae D103Z39Z5VL6CJ5R Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 500V Z5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1065139 pcs Pepa Raraunga 1.D103Z39Z5VL6CJ5R.pdf2.D103Z39Z5VL6CJ5R.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui 10000pF Te matotoru (Max) Z5V
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa D RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi 10°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga D103Z39Z5VL6CJ5R
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore Formed Leads - Kinked
Whakaahua nui 10000pF -20%, +80% 500V Ceramic Capacitor Z5V Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -20%, +80%
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 500V Z5V RADIAL