BFC247051272
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
BFC247051272 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFC247051272
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2700PF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: BFC247051272.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFC247051272
Tau Wae BFC247051272 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP FILM 2700PF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70386 pcs Pepa Raraunga BFC247051272.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Te manawanui 2700pF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Raupapa MKT470
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa 222247051272
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga BFC247051272 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga Long Life
Whakaahua nui 2700pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 2700PF 10% 400VDC RAD
I teie nei - Te rerenga 400V