A271K15C0GF5UAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A271K15C0GF5UAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A271K15C0GF5UAA
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Ngā Rauemi: A271K15C0GF5UAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A271K15C0GF5UAA
Tau Wae A271K15C0GF5UAA Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1401702 pcs Pepa Raraunga A271K15C0GF5UAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 270pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Raupapa A RoHS Tūnga Tape & Box (TB)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga A271K15C0GF5UAA
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 270pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 AXIAL