564RX5EBA202EC131J
Hua Hua
Tau Wae: 564RX5EBA202EC131J
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 130PF 2KV X5E RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RX5EBA202EC131J
Tau Wae 564RX5EBA202EC131J Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 130PF 2KV X5E RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173696 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X5E
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 130pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X5E Radial, Disc
Te kaha 130pF Nga tono General Purpose