564RC0HAE402EE4R7D
Hua Hua
Tau Wae: 564RC0HAE402EE4R7D
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7PF 4KV C0H RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RC0HAE402EE4R7D
Tau Wae 564RC0HAE402EE4R7D Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 4.7PF 4KV C0H RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153363 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 4000V (4kV) Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0H
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7pF ±0.5pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
Te kaha 4.7pF Nga tono General Purpose