564RC0GAA302ES271J
Hua Hua
Tau Wae: 564RC0GAA302ES271J
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 270PF 3KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RC0GAA302ES271J
Tau Wae 564RC0GAA302ES271J Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 3KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47999 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 270pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Te kaha 270pF Nga tono General Purpose