564RBA142EH472MA03
Hua Hua
Tau Wae: 564RBA142EH472MA03
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1.4KV RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RBA142EH472MA03
Tau Wae 564RBA142EH472MA03 Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1.4KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65707 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1400V (1.4kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 1400V (1.4kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose