564R30TCUQ68RK
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 564R30TCUQ68RK
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 3KV RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564R30TCUQ68RK
Tau Wae 564R30TCUQ68RK Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131596 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 68pF Nga tono General Purpose