562RZ5UBA102AH103M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 562RZ5UBA102AH103M
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 562RZ5UBA102AH103M
Tau Wae 562RZ5UBA102AH103M Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35282 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 562R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose