562RX5FBB102AC121K
Hua Hua
Tau Wae: 562RX5FBB102AC121K
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 120PF 1KV X5F RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 562RX5FBB102AC121K
Tau Wae 562RX5FBB102AC121K Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 120PF 1KV X5F RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218809 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X5F
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 562R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 120pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc
Te kaha 120pF Nga tono General Purpose