562RBA102AP303ZA17
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 562RBA102AP303ZA17
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.03UF 1KV RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 562RBA102AP303ZA17
Tau Wae 562RBA102AP303ZA17 Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 0.03UF 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86682 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 562R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.03µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 0.03µF Nga tono General Purpose