561R10TCCQ18TR
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 561R10TCCQ18TR
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 18PF 1KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 561R10TCCQ18TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 561R10TCCQ18TR
Tau Wae 561R10TCCQ18TR Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 18PF 1KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210754 pcs Pepa Raraunga 561R10TCCQ18TR.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.291" Dia (7.40mm) Raupapa Cera-Mite 561R
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.252" (6.40mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.58mm) Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 18pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Te kaha 18pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
561R10TCCQ12
561R10TCCQ12
Kaihanga: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 12PF 1KV NP0 RADIAL
I roto i te taonga: 175732 pcs
Tikiake: 561R10TCCQ12.pdf
RFQ
561R10TCCQ18
561R10TCCQ18
Kaihanga: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 18PF 1KV NP0 RADIAL