20VLD90-V-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
20VLD90-V-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20VLD90-V-R
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20VLD90-V-R
Tau Wae 20VLD90-V-R Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125338 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 400VAC Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.531" Dia (13.50mm) Raupapa Cera-Mite 20VL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.374" (9.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.657" (16.70mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 9000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
Te kaha 9000pF Nga tono Safety
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20VP6
20VP6
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
I roto i te taonga: 1861 pcs
Tikiake: 20VP6.pdf
RFQ
20VLS20-R
20VLS20-R
Kaihanga: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 0.02UF 400VAC Y5V RADIAL
I roto i te taonga: 94677 pcs
Tikiake: 20VLS20-R.pdf
RFQ
20VLD90-R
20VLD90-R
Kaihanga: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 9000PF 400VAC Y5V RADIAL
Tikiake: 20VLD90-R.pdf
20VB1
20VB1
Tikiake: 20VB1.pdf
20VDK1
20VDK1
Tikiake: 20VDK1.pdf
20VK6
20VK6