RFP-100N1AF
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RFP-100N1AF
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua RF ATTENUATOR 1DB 2SMD FLAT LEAD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RFP-100N1AF
Tau Wae RFP-100N1AF Kaihanga Anaren
He Rahinga Kei te wātea 5175 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 2-SMD, Flat Lead
Ētahi Ingoa Q9205625 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Rawe 0Hz ~ 3GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator 1dB ±4% 0Hz ~ 3GHz 100W 2-SMD, Flat Lead