D50AA20Z4
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D50AA20Z4
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua RF ATTENUATOR 20DB
Ngā Rauemi: D50AA20Z4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D50AA20Z4
Tau Wae D50AA20Z4 Kaihanga Anaren
Whakaahuatanga RF ATTENUATOR 20DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 29003 pcs Pepa Raraunga D50AA20Z4.pdf
Raupapa - Mana (Watts) 50W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator 20dB 50W
Taumahi Whakamatau 20dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D50K100KE
D50K100KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RESISTOR POWER ADJ 100K OHM 50W
I roto i te taonga: 6059 pcs
Tikiake: D50K100KE.pdf
RFQ
D509D20C0HF63L2R
D509D20C0HF63L2R
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP CER 5PF 100V C0H RADIAL
I roto i te taonga: 4816 pcs
Tikiake:
RFQ
D509-8
D509-8
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: WRENCH ADJUSTABLE 1-1/2" 8.5"
Tikiake: D509-8.pdf
D508J12S105QA
D508J12S105QA
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 10A 125V
Tikiake: D508J12S105QA.pdf
D508J12S205QA
D508J12S205QA
Kaihanga: C&K
Tikiake: D508J12S205QA.pdf
D50H2
D50H2
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: WIRE DUCT WALL DIVIDER PVC 2M
Tikiake: D50H2.pdf
D50AA30Z4
D50AA30Z4
Kaihanga: Anaren
Whakaahuatanga: RF ATTENUATOR 30DB
Tikiake: D50AA30Z4.pdf
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: WRENCH ADJUSTABLE 5/16" 6.5"
Tikiake: D507-6.pdf
Whakaahuatanga: WRENCH ADJUSTABLE 1-1/8" 8.25"