BD170240N50100AHF
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD170240N50100AHF
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua BALUN 17.7-23.6GHZ 50/100 0404
Ngā Rauemi: BD170240N50100AHF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD170240N50100AHF
Tau Wae BD170240N50100AHF Kaihanga Anaren
Whakaahuatanga BALUN 17.7-23.6GHZ 50/100 0404 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 78343 pcs Pepa Raraunga BD170240N50100AHF.pdf
Raupapa Xinger® Hoki Hoki (Min) 12dB
Rawehanga Putanga - Paa / Case 0404 (1010 Metric)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ko te Whakakore i te Mahinga (Max) 1.5dB Haapaha - Nga Hauaro / Whakatika 50 / 100 Ohm
Mahinga Rawe 17.7GHz ~ 23.6GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Balun 17.7GHz ~ 23.6GHz 50 / 100 Ohm 0404 (1010 Metric)