75-50RCG-2
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 75-50RCG-2
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua RF ATTENUATOR 50OHM MODULE
Ngā Rauemi: 75-50RCG-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 75-50RCG-2
Tau Wae 75-50RCG-2 Kaihanga Anaren
Whakaahuatanga RF ATTENUATOR 50OHM MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5846 pcs Pepa Raraunga 75-50RCG-2.pdf
Raupapa - Mana (Watts) 75W
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 1173-1189
75-50RCG-2-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 50 Ohms Mahinga Rawe 0Hz ~ 1.5GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator 0Hz ~ 1.5GHz 50 Ohms 75W Module Taumahi Whakamatau -