20-50TPC-S
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20-50TPC-S
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua RF ATTENUATOR 50OHM
Ngā Rauemi: 20-50TPC-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20-50TPC-S
Tau Wae 20-50TPC-S Kaihanga Anaren
Whakaahuatanga RF ATTENUATOR 50OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8953 pcs Pepa Raraunga 20-50TPC-S.pdf
Raupapa - Mana (Watts) 20W
Packaging Tray Paa / Case -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Mahinga Rawe 0Hz ~ 6GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator 0Hz ~ 6GHz 50 Ohms 20W
Taumahi Whakamatau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
20-50TP
20-50TP
Kaihanga: Anaren
Whakaahuatanga: RF ATTENUATOR 50OHM