150-50TCGF
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150-50TCGF
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua RF ATTENUATOR 50OHM
Ngā Rauemi: 150-50TCGF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150-50TCGF
Tau Wae 150-50TCGF Kaihanga Anaren
Whakaahuatanga RF ATTENUATOR 50OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7153 pcs Pepa Raraunga 150-50TCGF.pdf
Raupapa - Mana (Watts) 150W
Packaging Tray Paa / Case -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Mahinga Rawe 0Hz ~ 2GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator 0Hz ~ 2GHz 50 Ohms 150W
Taumahi Whakamatau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN HDR OPEN
I roto i te taonga: 6317 pcs
Tikiake: 150-40-950-00-001000.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN HDR OPEN
I roto i te taonga: 6900 pcs
Tikiake: 150-40-952-00-001000.pdf
RFQ
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: T50SOSFT6SD HIRHS BLK FT ASMY
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: FIR TREE MOUNT 30LB 5.8"
150-50TG
150-50TG
Kaihanga: Anaren
Whakaahuatanga: RF ATTENUATOR 50OHM
Tikiake: 150-50TG.pdf
Whakaahuatanga: FIR TREE MOUNT 50LB 6"
Tikiake:
150-501N04A-00
150-501N04A-00
Kaihanga: IXYS RF
Whakaahuatanga: RF MOSFET N-CHANNEL DE150
Tikiake: 150-501N04A-00.pdf
Whakaahuatanga: CBL CLIP BUNDLING BLACK ARROW
150-50TCGN
150-50TCGN
Kaihanga: Anaren
Tikiake: 150-50TCGN.pdf
Whakaahuatanga: FIR TREE W/5.8"L TIE BLACK
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel