150-100RL
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 150-100RL
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua RF ATTENUATOR 100OHM
Ngā Rauemi: 150-100RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 150-100RL
Tau Wae 150-100RL Kaihanga Anaren
Whakaahuatanga RF ATTENUATOR 100OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8153 pcs Pepa Raraunga 150-100RL.pdf
Raupapa - Mana (Watts) 150W
Packaging Tray Paa / Case -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 100 Ohms
Mahinga Rawe 0Hz ~ 2GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator 0Hz ~ 2GHz 100 Ohms 150W
Taumahi Whakamatau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bluetechnix GmbH
Whakaahuatanga: ARGOS 2D CAMERA A100 1.MX53
I roto i te taonga: 5296 pcs
Tikiake: 150-1001-1.pdf
RFQ
150-101N09A-00
150-101N09A-00
Kaihanga: IXYS RF
Whakaahuatanga: RF MOSFET N-CHANNEL DE150
I roto i te taonga: 5238 pcs
Tikiake: 150-101N09A-00.pdf
RFQ
Kaihanga: Preci-Dip
Whakaahuatanga: DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
Tikiake: 150-10-964-00-001101.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN HDR OPEN
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: HEADER OPEN .018"DIA .900 64POS
Kaihanga: Bluetechnix GmbH
Whakaahuatanga: CAMERA 3D TIME OF FLIGHT
150-100RL-S
150-100RL-S
Kaihanga: Anaren
Whakaahuatanga: RF ATTENUATOR 100OHM
Tikiake: 150-100RL-S.pdf
Kaihanga: IXYS RF
Tikiake: 150-201N09A-00.pdf
Whakaahuatanga: CONN HDR OPEN
150-102N02A-00
150-102N02A-00
Tikiake: 150-102N02A-00.pdf
Kaihanga: Preci-Dip
I roto i te taonga: 131 pcs
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel