100NXXAF
AnarenAnaren
Anaren
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100NXXAF
Kaihanga / Waitohu: Anaren
Whakaahuatanga hua FLANGELESS ATTENUATOR THICK FILM
Ngā Rauemi: 100NXXAF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100NXXAF
Tau Wae 100NXXAF Kaihanga Anaren
He Rahinga Kei te wātea 8625 pcs Pepa Raraunga 100NXXAF.pdf
Raupapa * Packaging Tray
Paa / Case - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito RF Attenuator
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
100PK1000MEFCGC18X31.5
100PK1000MEFCGC18X31.5
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL