6.3X25-2-12
AmprobeAmprobe
Amprobe
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6.3X25-2-12
Kaihanga / Waitohu: Amprobe
Whakaahuatanga hua FUSE SPECIAL 600 VOLT 2 AMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6.3X25-2-12
Tau Wae 6.3X25-2-12 Kaihanga Amprobe
He Rahinga Kei te wātea 10869 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Ētahi Ingoa 2732235
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6.3WXA680MEFCT78X9
6.3WXA680MEFCT78X9
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL