3AG-312.250
AmprobeAmprobe
3AG-312.250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3AG-312.250
Kaihanga / Waitohu: Amprobe
Whakaahuatanga hua FUSE 250MA 250VAC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3AG-312.250
Tau Wae 3AG-312.250 Kaihanga Amprobe
Whakaahuatanga FUSE 250MA 250VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS e tika ana ma te whakakorenga
He Rahinga Kei te wātea 16523 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case -
Ētahi Ingoa 2732160
3AG-312.250-ND
Tae Mahi -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo - Whakatauranga onamata 250mA
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Nga tono Multi-Meters
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3AG 750-R
3AG 750-R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 495057 pcs
Tikiake: 3AG 750-R.pdf
RFQ
3AG-312
3AG-312
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 250MA 250VAC
I roto i te taonga: 11054 pcs
Tikiake:
RFQ
3AG 500-R
3AG 500-R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 500MA 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 3AG 500-R.pdf
3AG-313.062
3AG-313.062
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: FUSE FOR CT
Tikiake:
3AG 7
3AG 7
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 3AG 7.pdf
3AG 6-R
3AG 6-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6A 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 3AG 6-R.pdf
3AG 8
3AG 8
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 3AG 8.pdf
3AG-313
3AG-313
Whakaahuatanga: FUSE 0.2 AMP 250V
3AG 750
3AG 750
Tikiake: 3AG 750.pdf
3AG 8-R
3AG 8-R
Tikiake: 3AG 8-R.pdf
3AG 7-R
3AG 7-R
Tikiake: 3AG 7-R.pdf
3AG 6
3AG 6
Tikiake: 3AG 6.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel