BLF8G27LS-100J
AmpleonAmpleon
BLF8G27LS-100J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF8G27LS-100J
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 17DB SOT502B
Ngā Rauemi: BLF8G27LS-100J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF8G27LS-100J
Tau Wae BLF8G27LS-100J Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 17DB SOT502B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1787 pcs Pepa Raraunga BLF8G27LS-100J.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT502B
Raupapa - Mana - Whakaputa 25W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-502B
Ētahi Ingoa 568-12789-2
BLF8G27LS-100J-ND
Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 17dB
Rautanga 2.5GHz ~ 2.7GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 17dB 25W SOT502B
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 900mA