BLF2425M6LS180P:11
AmpleonAmpleon
Ampleon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF2425M6LS180P:11
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B
Ngā Rauemi: BLF2425M6LS180P:11.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 641 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF2425M6LS180P:11
Tau Wae BLF2425M6LS180P:11 Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 641 pcs Pepa Raraunga BLF2425M6LS180P:11.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS (Dual), Common Source Pūrere Pūrere Whakarato SOT539B
Raupapa - Mana - Whakaputa 180W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT539B
Ētahi Ingoa 934066105118 Whakaahua Ata -
Hua 13.3dB Rautanga 2.45GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 10mA 2.45GHz 13.3dB 180W SOT539B Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 10mA Tau Wae Tuakiri BLF2425
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BLF2324M8LS200PJ
BLF2324M8LS200PJ
Kaihanga: Ampleon
Whakaahuatanga: RF FET LDMOS 65V 17.2DB SOT539B
I roto i te taonga: 644 pcs
Tikiake: BLF2324M8LS200PJ.pdf
RFQ
BLF2425M7L140,118
BLF2425M7L140,118
Kaihanga: Ampleon
Whakaahuatanga: RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502A
I roto i te taonga: 872 pcs
Tikiake: BLF2425M7L140,118.pdf
RFQ
BLF242,112
BLF242,112
Whakaahuatanga: RF FET NCHA 65V 16DB SOT123A