BLF0910H9LS600J
AmpleonAmpleon
BLF0910H9LS600J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF0910H9LS600J
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua BLF0910H9LS600/SOT502/REEL
Ngā Rauemi: BLF0910H9LS600J.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 569 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF0910H9LS600J
Tau Wae BLF0910H9LS600J Kaihanga Ampleon
He Rahinga Kei te wātea 569 pcs Pepa Raraunga BLF0910H9LS600J.pdf
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 108V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT502B
Raupapa - Mana - Whakaputa 600W
Paa / Case SOT-502B Ētahi Ingoa 934960121118
Whakaahua Ata - Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 18.6dB
Rautanga 900MHz ~ 930MHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 90mA 900MHz ~ 930MHz 18.6dB 600W SOT502B
Whakatauranga onamata 2.8µA Tono - Whakamātau 90mA