BLC9G20LS-470AVTY
AmpleonAmpleon
BLC9G20LS-470AVTY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLC9G20LS-470AVTY
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 15.7DB SOT12583
Ngā Rauemi: BLC9G20LS-470AVTY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLC9G20LS-470AVTY
Tau Wae BLC9G20LS-470AVTY Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 15.7DB SOT12583 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1064 pcs Pepa Raraunga BLC9G20LS-470AVTY.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS (Dual), Common Source Pūrere Pūrere Whakarato DFM6
Raupapa - Mana - Whakaputa 470W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-1258-3
Ētahi Ingoa 934069756518 Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 15.7dB
Rautanga 1.81GHz ~ 1.88GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 400mA 1.81GHz ~ 1.88GHz 15.7dB 470W DFM6
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 400mA