SCM143000L
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCM143000L
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK 14POS 5.08MM ANGLE
Ngā Rauemi: SCM143000L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCM143000L
Tau Wae SCM143000L Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 14POS 5.08MM ANGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19811 pcs Pepa Raraunga SCM143000L.pdf
Whakamutunga Wire Screwless - Spring Cage, Tension Clamp Waea Wire 12-28 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru -
Raupapa SCM Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa - Tauranga Tau Taumata 14
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Tray
Tae Mahi 125°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Angled Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Interlocking (Side), Lever Actuated Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 20A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated