RSL112100
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSL112100
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua EXTENDED HEIGHT 3 POLE/25 AMP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSL112100
Tau Wae RSL112100 Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 1249 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSL10-002GEVB
RSL10-002GEVB
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: RSL10 QFN EVAL BOARD
I roto i te taonga: 2119 pcs
Tikiake: RSL10-002GEVB.pdf
RFQ
RSL0J101MCN1GB
RSL0J101MCN1GB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD