RSE500302
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSE500302
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua SMITHS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSE500302
Tau Wae RSE500302 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga SMITHS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1485 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Relay
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSE500305
RSE500305
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: SMITHS
I roto i te taonga: 2302 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: SMITHS LC
I roto i te taonga: 3190 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: SMITHS LC
Whakaahuatanga: SMITHS
RSE4812-B
RSE4812-B
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SSR MOTOR SOFT START 480V 12A
I roto i te taonga: 286 pcs
Tikiake: RSE4812-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel