FXPT03200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
FXPT03200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FXPT03200
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
Ngā Rauemi: FXPT03200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FXPT03200
Tau Wae FXPT03200 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53943 pcs Pepa Raraunga FXPT03200.pdf
Wiremu Wireka Length 7.87mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 12-26 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 1.13 Nm (10.0 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw with Captive Plate Raupapa FXP FlexiPlug®
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 1, 2
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa APC1134
Tae Mahi 105°C Tau o nga Tauranga 3
Tau o Taumata 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.690" (17.53mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyphenylene Oxide (PPO)
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga Retention Latches (Non-Wire Side)
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 15A
I teie nei - IEC - Whakaakona te roa o te Tail -
Whakaaetia te Whakaaetanga Whakamutunga Tin Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FXPS7140D4T1
FXPS7140D4T1
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: PRESSURE SATELLITE, 40-140 KPA,
I roto i te taonga: 15954 pcs
Tikiake:
RFQ
FXPT022G0
FXPT022G0
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: .200"/5.08MM FLEXIPLUG HYBRID
I roto i te taonga: 47917 pcs
Tikiake:
RFQ
FXPT03200E
FXPT03200E
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM