ESTM02300
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESTM02300
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK 2POS 7.5MM R/A BK
Ngā Rauemi: ESTM02300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESTM02300
Tau Wae ESTM02300 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 2POS 7.5MM R/A BK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79500 pcs Pepa Raraunga ESTM02300.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 11-30 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.5 Nm (4.4 Lb-In)
Raupapa ESTM Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa Copper Alloy - Nickel Plated Tauranga Tau Taumata 2
Pana 0.295" (7.50mm) Packaging Tray
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Horizontal with Board Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
I teie nei 24A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Copper Alloy - Tin Plated
Tae Black Tuhinga Matatini - Pa Copper Alloy - Nickel Plated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ESTM04300
ESTM04300
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK 4POS 7.5MM R/A BK
I roto i te taonga: 70560 pcs
Tikiake: ESTM04300.pdf
RFQ
ESTHWV
ESTHWV
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SEN TEMP RH 0-10V OUT
I roto i te taonga: 106 pcs
Tikiake:
RFQ
ESTHWAM
ESTHWAM
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: SEN TEMP/RH/SEN CO2 4-20MA OUT
I roto i te taonga: 79 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK 4POS 7.62MM R/A