ESLM21200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESLM21200
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK 21POS 5.08MM R/A
Ngā Rauemi: ESLM21200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESLM21200
Tau Wae ESLM21200 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 21POS 5.08MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30776 pcs Pepa Raraunga ESLM21200.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 14-30 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.5 Nm (4.4 Lb-In)
Raupapa ESLM Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa Copper Alloy - Nickel Plated Tauranga Tau Taumata 21
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Tray
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Horizontal with Board Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 13.5A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Copper Alloy - Tin Plated