ELXT035G0
Hua Hua
Tau Wae: ELXT035G0
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM
Ngā Rauemi: ELXT035G0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELXT035G0
Tau Wae ELXT035G0 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 3.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49639 pcs Pepa Raraunga ELXT035G0.pdf
Wiremu Wireka Length 6.35mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-28 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw - Rising Cage Clamp Raupapa ELXT
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 3
Whakauruhia te Tāurunga Wae 90° Pana 0.138" (3.50mm)
Packaging Tray Tae Mahi 125°C
Tau o nga Tauranga 3 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.738" (18.75mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 12A