ELVP15100
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELVP15100
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM
Ngā Rauemi: ELVP15100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELVP15100
Tau Wae ELVP15100 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17047 pcs Pepa Raraunga ELVP15100.pdf
Wiremu Wireka Length 6.35mm Waea Wire ranei Range - mm² -
Wireka Wire ranei Range - AWG 16-28 AWG Pūhiko - UL 300V
Momo Plug, Female Sockets Tae - Ngaru 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Kāhua Whakamutunga Screw - Rising Cage Clamp Raupapa ELVP
Rahi Mata - Tauranga Tau Taumata 15
Whakauruhia te Tāurunga Wae 180° Pana 0.150" (3.81mm)
Packaging Tray Tae Mahi 125°C
Tau o nga Tauranga 15 Tau o Taumata 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei Whakanoho 0.437" (11.10mm)
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Mahinga Pane - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line) I teie nei - UL 12A