ELVM06300
Hua Hua
Tau Wae: ELVM06300
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK 6POS 3.81MM ANGLE
Ngā Rauemi: ELVM06300.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELVM06300
Tau Wae ELVM06300 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 6POS 3.81MM ANGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48116 pcs Pepa Raraunga ELVM06300.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 16-28 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Raupapa ELVM Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa Copper Alloy - Nickel Plated Tauranga Tau Taumata 6
Pana 0.150" (3.81mm) Packaging Tray
Tae Mahi 125°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Angled Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.150" (3.81mm) Through Hole
I teie nei 12A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated