ELM169200
Hua Hua
Tau Wae: ELM169200
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK 16POS 5.08MM VERT
Ngā Rauemi: ELM169200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELM169200
Tau Wae ELM169200 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 16POS 5.08MM VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17238 pcs Pepa Raraunga ELM169200.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 12-28 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Raupapa ELM Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa Copper Alloy - Nickel Plated Tauranga Tau Taumata 16
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Tray
Tae Mahi 105°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Vertical with Board Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated