ELM159200
Hua Hua
Tau Wae: ELM159200
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK 15POS 5.08MM VERT
Ngā Rauemi: ELM159200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELM159200
Tau Wae ELM159200 Kaihanga Amphenol Pcd
Whakaahuatanga CONN TERM BLK 15POS 5.08MM VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16269 pcs Pepa Raraunga ELM159200.pdf
Whakamutunga Wire Screw - Rising Cage Clamp Waea Wire 12-28 AWG
Tuhinga 300V Tae - Ngaru 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Raupapa ELM Tono Mata -
Rauemi Matawhatu - Te Papa Copper Alloy - Nickel Plated Tauranga Tau Taumata 15
Pana 0.200" (5.08mm) Packaging Tray
Tae Mahi 105°C Tau o Taumata 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakaritea Tae Vertical with Board Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Ngā āhuatanga Interlocking (Side) Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
I teie nei 10A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Brass - Tin Plated