CNS511600
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CNS511600
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua SOCKET CONTACT SZ16/16
Ngā Rauemi: CNS511600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CNS511600
Tau Wae CNS511600 Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 31904 pcs Pepa Raraunga CNS511600.pdf
Waea Wire 16 AWG Momo Machined
Raupapa Luminus Pin ranei Poutoko Socket
Packaging Bulk Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact Crimp 16 AWG Machined Whakaoti Whakamutunga Crimp
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm)
Whakautu Whakamutunga Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CNS25
CNS25
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 25A 600V AC C.S.A CANADIAN
I roto i te taonga: 2216 pcs
Tikiake:
RFQ
CNS511800
CNS511800
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: SOCKET CONTACT SZ12/12 LONG
I roto i te taonga: 16730 pcs
Tikiake: CNS511800.pdf
RFQ
CNS6
CNS6
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 6A 600V AC C.S.A CANADIAN
Tikiake:
Kaihanga: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga: SOCKET CONTACT SZ16/20 LONG
Tikiake: CNS511700.pdf
CNS30
CNS30
Whakaahuatanga: FUSE 30A 600V AC C.S.A CANADIAN