BLL1BSL08039XN
Hua Hua
Tau Wae: BLL1BSL08039XN
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN BACKSHELL BANDING SZ 8 SLVR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLL1BSL08039XN
Tau Wae BLL1BSL08039XN Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 4566 pcs Pepa Raraunga
Momo Backshell, Banding Rahi Tae -
Te whakangungu Shielded Rahi Hiku - Whakauru 8
Raupapa AlumaLight Te whakanoho Electroless Nickel
Mo te Whakamahia me te / Products Related MIL-DTL-38999 Series III, IV Ngā āhuatanga Self Locking
Taitapa - O waho 0.803" (20.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Silver Connector Backshell, Banding 8
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.252" (6.40mm)