ATFL4220R
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATFL4220R
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua CONN TERM BLK DISCONN 10-22AWG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATFL4220R
Tau Wae ATFL4220R Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 10450 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire ranei Range - mm² 0.5-4mm² Wireka Wire ranei Range - AWG 10-22 AWG
Pūhiko - UL 220V Putanga - IEC 500V
Momo Disconnect, Feed Through Kāhua Whakamutunga Screw
Tuhinga - Nui 8.0mm Te Patipati Te roa 10mm
Raupapa ATF Tau o nga Tauranga 2
Tau o Taumata 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo 5mm x 20mm, 5mm x 25mm Ngā āhuatanga LED
Momotuhia te Momo Fuse, Lever Whakaahuatanga Taipitopito Terminal Block Connector 2 Position Disconnect, Feed Through Red 10-22 AWG
I teie nei - UL 6.3A I teie nei - IEC 6.3A