ATBDR35S1
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATBDR35S1
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Pcd
Whakaahuatanga hua DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 1M
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATBDR35S1
Tau Wae ATBDR35S1 Kaihanga Amphenol Pcd
He Rahinga Kei te wātea 25468 pcs Pepa Raraunga
Momo Top Hat Te matotoru -
Ngaaho / Korero Slotted Rahi 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Raupapa ATBDR Te whakanoho Zinc
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Steel
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 39.370" (1000.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm) Slotted Steel 39.370" (1000.00mm)