BU-10BMMA-LL7001
Amphenol LTWAmphenol LTW
BU-10BMMA-LL7001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU-10BMMA-LL7001
Kaihanga / Waitohu: Amphenol LTW
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: BU-10BMMA-LL7001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU-10BMMA-LL7001
Tau Wae BU-10BMMA-LL7001 Kaihanga Amphenol LTW
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8138 pcs Pepa Raraunga BU-10BMMA-LL7001.pdf
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru B Rauemi Hee Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Kua oti te Rei - Raupapa Standard
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1754-1096
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BU-110-2
BU-110-2
Kaihanga: Mueller Electric Co.
Whakaahuatanga: MINI INSULATED ALLIGATOR CLIP RD
I roto i te taonga: 44194 pcs
Tikiake: BU-110-2.pdf
RFQ
Kaihanga: Mueller Electric Co.
Whakaahuatanga: CLIP PLASTIC KELVIN BLACK
I roto i te taonga: 31358 pcs
Tikiake: BU-111-0.pdf
RFQ
BU-108K-2
BU-108K-2
Whakaahuatanga: BATT CLIP KELVIN ISOL 50A
Tikiake: BU-108K-2.pdf
Whakaahuatanga: CLIP PLASTIC KELVIN RED
Whakaahuatanga: CLIP MINI-INSULATED
Whakaahuatanga: MINI INSULATED ALLIGATOR CLIP BK
BU-10PMMS-LC7001
BU-10PMMS-LC7001
Kaihanga: Amphenol LTW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Tikiake: BU-10PMMS-LC7001.pdf
BU-10BFFA-SL7001
BU-10BFFA-SL7001
Kaihanga: Amphenol LTW
Whakaahuatanga: STANDARD
Tikiake:
BU-10BFFA-LL7001
BU-10BFFA-LL7001
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP